10 najbardziej nawiedzonych miejsc w Wielkiej Brytanii

0
34315

Od duchów straszących w zamkach do domów nawiedzonych przez złe poltergeisty. Oto 10 najbardziej nawiedzonych miejsc w Wielkiej Brytanii.

139 de grey street, Hull, West Yorkshire

39 De Grey Street w Hull, znany również jako “Hostel”, szybko stał się jednym z najbardziej nawiedzonych domów w Wielkiej Brytanii. Poprzedni lokatorzy tego domu byli tak przerażeni, że trudno było im rozmawiać o swoich doświadczeniach, które obejmują między innymi nocne duszenie, meble rzucane przez niewidzialne siły, warczenie i wyczuwalna obecność zła. W rzeczywistości dom jest tak przerażający, że nikt nie chce w nim mieszkać. Ostatnim najemcom udało się wytrzymać cztery dni przed ucieczką od upiornej aktywności.

Pewna kobieta, która także mieszkała w “Hostelu”, zadzwoniła na policję, podejrzewając intruzów w domu. Powiedziała, że ​​została wyciągnięta z łóżka i duszona w środku nocy. Gdy jednak policja przyjechała, powiedzieli jej, że tylko zmarnowali czas i nikogo nie ma w domu. Gdy mieli wychodzić spadł na nich regał z książkami. Nie trzeba dodawać, że wybiegli z domu przerażeni.

Przy De Grey Street widziano również duchy dzieci zamykanych ponoć w komórce pod schodami, oraz ducha bardzo agresywnego mężczyzny.