Gung-Ho! Największy w Europie dmuchany tor z przeszkodami wraca do Southampton

0

Już w przyszłym tygodniu miłośników adrenaliny czeka nie lada gratka. Największy w Europie nadmuchiwany tor z przeszkodami wraca do Southampton jeszcze większy niż przed rokiem.

Gung-Ho! Seriously fun! 5k wraca do Southampton Common jeszcze większy niż przed rokiem. Gung Ho! to nie tylko bieg i dobra zabawa, ale przede wszystkim możliwość wsparcia dzieci poprzez fundację BBC Children in Need.

Na torze z przeszkodami znajdziemy między innymi basen wypełniony plastikowymi kulami, dmuchaną ścieżkę o powierzchni 464 m2, labirynt oraz najwyższą kiedykolwiek “nadmuchaną” zjeżdżalnię o długości 60 metrów.

Zasady są proste. Możesz wziąć udział sam, lub w gronie rodziny i przyjaciół. Do pokonania są kolejne napotkane przeszkody wliczając wspinaczkę, skoki, turlanie, przeciskanie, zjeżdżanie czy kąpiel w pianie.

Uczestnicy biegu, którzy muszą mieć co najmniej 120 cm wzrostu, otrzymują pakiet startowy uczestnika z opaską Wave Time, koszulką i numerem startowym. Duża porcja śmiechu i wspaniała zabawa gwarantowana.

Każdy kto chciałby podziwiać uczestników może bez problemu wejść za darmo i skorzystać z oferty licznych straganów z jedzeniem i muzyką.

Gung-Ho!’s odbywa się od 2015 roku w 4 miejscach w kraju. Do tej pory wzięło w nich udział tysiące ludzi, dzięki czemu zebrano dziesiątki tysięcy funtów na cele charytatywne.

Tegoroczny bieg odbędzie się 21 lipca w parku Southampton Common.

Bilety, które są jeszcze dostępne:

Price Break 3 / £45 / Dostępne do 16 Lipca
Price Break 4 / £50 / Dostępne do 20 Lipca
Any Wave / £60 / Dostępne do 21 Lipca

Bilety można nabyć tutaj.