Już w tym tygodniu rusza świąteczny Pociąg Pocztowy w Exbury

0

   W tym roku Exbury Gardens oferuje wszystkim świąteczną przejażdżkę pociągiem i wiele innych atrakcji przez dwa weekendy Grudnia.

Weekend 9 i 10 i 11 grudnia oraz 16 i 17 grudnia Yard Wood będzie otwarty od 10.00 do 16.00 z szansą na spotkanie Świętego Mikołaja, który ma przechadzać się po ogrodach w te dni.

Organizatorzy planują również jazdę Pociągiem Pocztowym w godzinach 10.30-15.30. Dzieci będą mogły wrzucić rysunek, który namalowały dla Mikołaja do specjalnej skrzynki pocztowej i wskoczyć na pokład pociągu. Na koniec dnia Święty Mikołaj przejrzy wszystkie rysunki i wybierze trójkę zwycięzców, którzy otrzymają specjalne prezenty.

Podczas przejażdżki zwiedzający będą mogli podziwiać świąteczne postacie, a podczas przejazdu przez las również leśne zwierzęta. Z głośników wydobywać się będzie świąteczna muzyka, a pasażerowie mogą śpiewać do woli.

W świątecznym klimacie ma być też herbaciarnia, w której znajdziemy Warsztat Elfów, a dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Elfem, wykonać kartki świąteczne, wziąć udział w konkursie kolorowania i wielu innych atrakcjach.

Opłata za przejazd pociągiem to £6 za osobę i płatność tylko gotówką. Nie ma rezerwacji biletów, które będzie można nabyć na miejscu na następny wolny przejazd.

Sprawdź stronę Exbury Gardens przed wizytą, gdyż dostępność atrakcji jest uzależniona od warunków pogodowych.

http://www.exbury.co.uk/postal_express.html