Linie lotnicze Ryanair poinformowały, że wprowadzają nowe połączenie z lotniska w Bournemouth i Liverpoolu do cypryjskiego Pafos.

Ryanair otwiera nowe połączenia w ramach oferty Zima 2018. Jednym z nich są loty na Cypr do miasta Pafos, które będą odbywać się z Liverpoolu i Bournemouth.

Pierwsze loty rozpoczną się 29 października i będą się odbywać dwa razy w tygodniu, ale bilety można nabyć już dziś na stronie przewoźnika.

Rezerwacji można dokonywać aż do marca 2019 roku.

Szef działu komunikacji w Ryanair, Robin Kiely powiedział:

“Cieszymy się, że możemy rozpocząć nowe połączenia z Bournemouth i Liverpoolu do Pafos na Cyprze. Przeloty na obu trasach będą odbywać się dwa razy w tygodniu od końca października, w ramach naszego rozkładu Zima 2018, i wejdą do sprzedaży dziś poprzez stronę internetową Ryanair.com“.

“Aby uczcić uruchomienie nowych połączeń z Bournemouth i Liverpoolu do Pafos, rozpoczynamy sprzedaż miejsc na loty z Wielkiej Brytanii już od £19,99 na podróże do maja tego roku i można je rezerwować do północy w piątek (9 marca). Ponieważ te bilety w niesamowicie niskich cenach zostaną szybko wykupione, klienci powinni jak najszybciej odwiedzić stronę www.ryanair.com, aby ich nie przegapić”.

Pafos, Grobowce Królów

Pafos to czwarte największe miasto Cypru, istotny port oraz ośrodek turystyczny, usytuowany na zachodnim wybrzeżu wyspy. Powiązane jest z boginią miłości, Afrodytą, gdyż według legendy to właśnie u wybrzeży Pafos narodziła się ona z morskiej piany.

Pafos to cenione miejsce do uprawiania sportów wodnych, rejsów statkami i idealne miejsce na październikowy urlop.
Miasto zostało również w całości wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.