“Sroki” z Newcastle pewnie pokonały “Świętych” z Southampton, a pierwszą bramkę zdobyli już w drugiej minucie spotkania.

Piłkarze Newcastle błyskawicznie ustawili pod siebie sobotnie spotkanie na St James’ Park zdobywając bramkę już w 2. minucie, kiedy to bramkarza Southampton pokonał Brazylijczyk Kenedy.

W 29. minucie było już 2:0 dla “Srok”, a bramkę ponownie zdobył wypożyczony z Chelsea Robert Kenedy.

Po przerwie Świętym nie szło wcale lepiej, co wykorzystali gracze Newcastle podwyższając wynik spotkania w 57. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Ritchie.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i podopieczni Beniteza pewnie pokonali swoich rywali.

Wynik nie zmienił się już do końca spotkania, które zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy. W rzeczywistości mecz zakończył się po pierwszych 30 minutach.

Trener gości Mauricio Pellegrino powiedział po meczu, że jego piłkarze “po prostu się poddali”.

Southampton po dwunastej porażce w sezonie zajmuje 17. miejsce w tabeli Premier League i widmo spadku jest coraz wyraźniejsze.