Nowe atrakcje Świata Świnki Peppy w Paultons Park w Romsey

0

Świat Świnki Peppy w Paultons Park ma dwie nowe atrakcje, które zostaną oddane do ogólnego użytku już w tym tygodniu.

The Queen’s Flying Coach Ride oraz Grampy Rabbit’s Sailing Club to dwie najnowsze atrakcje w Świecie Świnki Peppy.

Chociaż oficjalne otwarcie miało miejsce w weekend, to do użytku publicznego nowe przejażdżki zostaną oddane w środę 16 maja.

The Queen’s Flying Coach Ride to jednoszynowa kolejka umieszczona wysoko nad ziemią z osobnymi wagonikami w kształcie królewskiej karety.

Z kolei Grampy Rabbit’s Sailing Club to spływ wodny w pięknych, kolorowych pontonach.

Bilety na nowe atrakcje do nabycia TUTAJ.

Paultons Park, mimo, że ma za sobą 30 lat działalności to ogólnoświatową sławę przyniósł mu właśnie otwarty w 2011 roku Świat Świnki Peppy (Peppa Pig World). W 2016 roku firma odnotowała rekordowe zyski, głównie dzięki otwarciu nowej atrakcji z motywem Jurajskim o nazwie Lost Kingdom. Inwestycja ta kosztowała 9 milionów funtów.

W 2017 roku Paultons Park został uznany za najlepszy park rozrywki w Wielkiej Brytanii, wg rankingu Travelers ‘Choice Awards portalu TripAdvisor, które przyznawane są na całym świecie dzięki milionom opinii turystów.

Zwycięzcę wyłoniono przy użyciu algorytmu uwzględniającego ilość i jakość opinii o danym parku rozrywki czy parku wodnym w Wielkiej Brytanii, zebranych w ciągu 12 miesięcy. 93% odwiedzających park uznała swój pobyt za “doskonały” lub “bardzo dobry”.