W głównej siedzibie brytyjskiego MSW znaleziono metamfetaminę

0

Brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych potwierdziło, że w zeszłym tygodniu znaleziono w jego głównej siedzibie metamfetaminę.

Jak donosi portal SkyNews, rzecznik ministerstwa poinformował, że 3 maja w siedzibie głównej MSW przy Marsham Street w Londynie, znaleziono “niewielką ilość narkotyków.

Pracownicy ochrony znaleźli woreczek z silnie uzależniającym narkotykiem w toalecie dla niepełnosprawnych i powiadomili policję.

Tego samego dnia nowy Minister Spraw Wewnętrznych Sajid Javid opublikował swoje zdjęcie z lotniska Heathrow w towarzystwie psa tropiącego narkotyki na lotnisku.

Sprawa jest dość krępująca dla ministerstwa, które prowadzi wojnę przeciw narkotykom, a jak się okazuje samo nie jest od nich wolne.

Osoby odwiedzające budynek muszą przejść procedury kontroli takie jak skan ciała i toreb, ale około 5000 pracowników korzysta z automatycznych bramek, gdzie nie przeszukuje się rzeczy osobistych.

Scotland Yard, który przejął narkotyki postanowił nie podejmować żadnych dalszych czynności w tej sprawie i nie podał powodów podjęcia takiej decyzji.